Οι διαιτητές και παρατηρητές στα γήπεδα της ΕΠΣΗ

12 Οκτ 2018

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΗ οι διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων για το προσεχές σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά, έχουμε

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 13/10/18 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
 
2. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 15:30 Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Παπαδάκης Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
 
3. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
 
4. ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 14/10/18 15:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
 
5. ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
 
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Κουναλάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
 
7. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
 
8. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕΚ Κυριακή 14/10/18 15:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
 
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 Χαραλαμπάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
 
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 13/10/18 15:30 Σφακιανάκης Δ., Ψαρράς Κ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
 
11. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 13/10/18 15:30 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
 
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΛΙΝΤΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
 
13. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΗΜΙ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 13/10/18 15:30 Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
 
14. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
 
15. ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
 
16. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 14/10/18 15:30 Παπαδάκης Φ., Σπινάκης Ν., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
 
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 Ζιουτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Φ.  
18. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κατσογιάννης Η.  
19. ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 15:30 Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.  
20. ΜΟΧΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 Περτσελάκης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε.  
21. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΟΑ Σάββατο 13/10/18 18:00    
22. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/10/18 11:00 Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.  
23. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Κυριακίδης Ρ., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π.  
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24. ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 13/10/18 15:30 Φερετζάκης Ν., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.  
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 14/10/18 11:00 Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.  
26. ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 14/10/18 13:00 Κυριακόπουλος Κ., Ξυπάκης Γ., Μαυρουδής Ι.  
27. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 14/10/18 15:30 Περτσελάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.  
28. Ε.Γ.Ο.Η - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΕΓΟΗ Κυριακή 14/10/18 15:30 Ξυπάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι.  
29. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Σφακιανάκης Ε. Μ., Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.  
Γ΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 13/10/18 15:30 Καούρας Γ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.  
31. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φανουράκη Μ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.  
32. ΙΝΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:30 Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Θέμελη Π.  
33. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΡΟΔΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/10/18 13:30 Ψαρράς Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
 
34. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 15:30 Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.  
35. ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Κώστας Κ., Καζόγλου Χ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

News & Life: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Sport: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Marketing: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τηλέφωνο: +30 2810 300 265